"Quiplash 3" پاییز امسال به Party Pack 7 Jackbox می آید


از آنجا که نسخه اصلی Quiplash در سال 2015 راه اندازی شد ، به محبوب ترین بازی Jackbox تبدیل شده است. این اولین پیشنهاد شرکت بود که یک مؤلفه مشارکت مخاطب را در اختیار داشت ، این امکان را فراهم آورد تا بیش از 10،000 نفر فراتر از سه تا هشت بازیکن اصلی برای پیوستن به سرگرمی.

در Quiplash و Quiplash 2 ، شما و دوستانتان از تلفن های خود استفاده می کنید و به پورتال مبتنی بر مرورگر Jackbox می روید و برای پیوستن به بازی یک کد اتاق را وارد می کنید. در هر سه دور ، شما باید جوابهای خنده دار دو نوبت را مطرح کنید. سپس ، quip های شما در برابر بازیکن دیگری قرار دارد که همین سؤال را دریافت کرده است. هر کس دیگری که در اتاق است (یا از طریق کد اتاق تنظیم شده است) برای مورد علاقه خود رای می دهد. گزینه با بیشترین آرا برنده هزار امتیاز است. اگر شما Cards Against Humanity را بازی کرده اید ، این به نظر می رسد مشابه ، به جز Jackbox یک بازی مبتنی بر کنسول است و نیاز دارد که یکی از بازیکنان آن را خریداری کرده باشد و بتواند آن را روی یک صفحه مشترک بزرگ میزبانی کند.

همه نسل های Party Pack در طیف گسترده ای از سیستم عامل ها از جمله Switch ، PC ، PlayStation ، Xbox و چند تلویزیون هوشمند در دسترس هستند. مایک بیلر ، مدیر عامل شرکت ، به Engadget Quiplash 3 تنها دنباله در Party Pack 7 خواهد بود. "او گفت ،" چهار بازی باقی مانده كه در بسته هفت قرار دارند IP جدیدی خواهند بود. " به احتمال زیاد روی همه سیستم عامل های موجود "با پتانسیل بیشتر" وارد می شوید. اگر به دنبال فعالیت های جدیدی هستید که در جمع بعدی خود با دوستان خود انجام دهید و نمی خواهید تا پاییز صبر کنید ، می توانید شش مجموعه اول را در پلتفرم مورد نظر خود خریداری کنید. مهمانی های مبارک!

بروزرسانی (ساعت 11:28 بعد از ظهر روز 28 فوریه): این مقاله برای اصلاح یک خطای املایی در نام خانوادگی مدیرعامل جیکباکس ، نام خانوادگی مدیر مایک بیلدر ویرایش شد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز