اسناد ER حلقه های هوشمند برای پیش بینی بهتر عفونت COVID-19 اهدا نمی کنند


کارگران مرکز پزشکی UCSF و بیمارستان عمومی زاکربرگ سان فرانسیسکو دستگاه های مختلفی را پوشیدند ، و اورا از 150،000 کاربر دیگر خواسته است تا داده های خود را به اشتراک بگذارند. حلقه ها دقیقاً ردیاب کاملی نیستند ، اما دمای بدن ، ضربان قلب و سایر ویتامین ها را ثبت می کنند. در کوتاه مدت ، آنها می توانند در صورت داشتن تب یا بیماری قریب الوقوع ، نه فقط COVID-19 ، به کارمندان پزشکی هشدار دهند. با سقوط ، هنگامی که برخی انتظار دارند که تجدید عروق کورو ویروس ، UCSF و اورا امیدوارند که الگوریتمی داشته باشند که علائم اولیه ویروس را تشخیص دهد ، تا افراد بتوانند به طور مؤثر خود-قرنطینه را انجام دهند.

یکی از استراتژی های مرکز سنجش شیوع کروناویروس در ووهان چین ، این بود که ساکنان گزارش دهند درجه حرارت خود را روزانه نشان دهند و در اولین نشانه تب جدا شوند. این حلقه به کاربران امکان می دهد همین کار را انجام دهند. اما مستلزم آن است كه آنها داده های پزشکی را تحویل دهند ، كه نگرانی های مربوط به حریم خصوصی اطلاعات را باز می كند.

برخی از نشانه ها وجود دارد كه می تواند اثربخش باشد. با تشکر از حلقه اورا ، یک مدیر اجرایی تجارت فنلاند متوجه شد که دمای وی بالاتر از حد نرمال است (حدود 100.4 فارنهایت) و ضربان قلب و تنفس وی اندکی افزایش یافته است. در حالی که گفته می شود در غیر این صورت احساس عادی کرده است ، او به تازگی در کانون ویروس کورون ویروس مسافرت کرده بود ، بنابراین آزمایش شد. نتایج برای COVID-19 مثبت بود. بدون حلقه ، او در فیس بوک نوشت ، او متوجه این تغییرات نمی شود.منبع اصلی

ترجمه از تک باز