کانادا میلیاردها دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا حمل و نقل جمعی را الکتریکی کند


حمل و نقل گسترده در طی همه گیر شدن چندان مورد استفاده قرار نمی گیرد ، اما کانادا می خواهد مطمئن شود که پس از پایان بحران ، سازگار با محیط زیست است. دولت کانادا قصد دارد 2.75 میلیارد دلار CAD (حدود 2.17 میلیارد دلار آمریکا) برای برقراری حمل و نقل گسترده در سراسر کشور طی پنج سال سرمایه گذاری کند. این شامل خرید بیشتر اتوبوس با آلایندگی صفر علاوه بر مقامات گفتند که ابتکارات دیگری نیز وجود دارد.

این تلاش بخشی از بسته ارتقا larger حمل و نقل عمومی 14.9 میلیارد دلار CAD (11.77 میلیارد دلار آمریکا) است. برنامه های موجود از خرید 300 اتوبوس سازگار با محیط زیست پشتیبانی کرده اند ، اما این به دولت کمک می کند تا در مدت 5 سال 5،000 اتوبوس را به هدف خود برساند. ایجاد شغل برای سازندگان اتوبوس کانادایی مانند Nova Bus ، GreenPower و New Flyer .

البته این چالش تأثیر مهمی دارد. در حالی که جمعیت نسبتاً کم کانادا و تمرکز در تعداد انگشت شماری از شهرهای بزرگ می تواند کمک زیادی به پول کند ، هیچ تضمینی وجود ندارد که این امکان را برای لباس های حمل و نقل به طور کامل به EV یا هیدروژن بدهد. گرچه این می تواند فشار مورد نیاز آنها را به وجود آورد و موفقیت در کانادا می تواند به ایالات متحده و سایر کشورها نمونه ای از نحوه برقرسانی ناوگان ترانزیتی خود را ارائه دهد.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول