کیا EV6 ، اولین وسیله نقلیه مبتنی بر پلت فرم الکتریکی جدید خود را به نمایش می گذارد


کیا به ما ظاهری سایه انگیز از خودروی الکتریکی خود که به زودی راه اندازی می شود ، EV6 نشان داده است ، که اولین مدل خودروساز بر اساس پلت فرم E-GMP است . این شرکت چند عکس تیزرنگ از مدل منتشر کرده است ، و همانطور که Autoblog یادداشت می کند ، آنها تصویر یک کراس اوور چهار در را با خطوط منحنی و چراغ های LED سبک نشان می دهند. کیا اولین بار EV6 را در ماه ژانویه اذیت کرد ، هنگامی که برنامه خود را برای ارسال هفت وسیله نقلیه الکتریکی تا سال 2027 و زمانی که "موتور" را به طور رسمی از نام خود حذف کرد ، به عنوان بخشی از تلاش خود برای تبدیل شدن به یک شرکت ایجاد " گزینه های تحرک پایدار. "

 کیا EV6 ، اولین EV اختصاصی

کیا

خود را اذیت می کند. این خودروساز پلت فرم E-GMP را با مالک بخشی خود ، گروه موتور هیوندای به اشتراک می گذارد. تاکنون ، تمام خودروهای الکتریکی سازگار با سیستم عامل های موجود بوده اند ، اما E-GMP به آنها امکان می دهد تا مدل های الکتریکی خود را از ابتدا بسازند. وسایل نقلیه ساخته شده روی E-GMP قادر به شارژ 400 ولت یا 800 ولت خواهند بود. برد آنها حدود 500 کیلومتر (310 مایل) خواهد بود و قادر به شارژ "80 درصد فقط در 18 دقیقه" با قابلیت افزودن 100 کیلومتر (62 مایل) برد رانندگی فقط در عرض پنج دقیقه از اتصال هستند. ، آنها قابلیت شارژ دو طرفه را دارند و به آنها امکان می دهد در ساعات اوج استفاده از شبکه برق بگیرند یا باتری خود را دوباره به شبکه خالی کنند. هیوندای به تازگی Ioniq 5 به بازار عرضه شده و بر اساس E-GMP ساخته شده است و با EV6 یکی از 23 مدل آتی است که در بالای سیستم عامل ساخته خواهد شد.

علاوه بر مزاحم EV6 ، کیا همچنین طرح نامگذاری جدید خود را برای وسایل نقلیه الکتریکی نشان داده است. به جلو ، تمام مدل های کاملاً برقی این خودروساز با پیشوند "EV" و به دنبال آن تعدادی که با موقعیت خودرو در صفوف مطابقت دارد شروع می شوند. Autoblog می گوید كیا EV6 را در 15 مارس راه اندازی می كند ، بنابراین لازم نیست كه مدت طولانی منتظر بمانید تا ببینید واقعاً اتومبیل چگونه به نظر می رسد. کیا کیامنبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول