SteelSeries هدست Arctis 7 خود را با عمر باتری بیشتر و USB-C به روز می کند


از سال 2019، Engadget دارای SteelSeries Arctis 7 به عنوان یکی از بهترین هدست های بازی است که می توانید بخرید. در این مرحله، نمادین است، اما با طراحی که از سال 2016 تغییر چندانی نکرده است، اخیرا شروع به نشان دادن سن خود کرده است. خوشبختانه، SteelSeries به تازگی Arctis 7+ و Arctis 7P+ را معرفی کرده است.

ترفندهایی که این شرکت انجام داده اند بسیار کم هستند، اما مالکان فعلی Arctis هستند. مهم‌تر از همه، SteelSeries پورت میکرو یو‌اس‌بی پیچیده‌ای را که برای شارژ هدست استفاده می‌کردید، با اتصال مدرن‌تر USB-C جایگزین کرده است. با استفاده از درگاه جدید، می‌توانید پس از 15 دقیقه شارژ، سه ساعت کارکرد داشته باشید. SteelSeries ادعا می کند که شما می توانید تا 30 ساعت گیم پلی با یک بار شارژ داشته باشید، در مقایسه با 24 ساعتی که از نسخه قبلی داشتید. در مورد تفاوت بین 7+ و 7P+، تعداد زیادی وجود ندارد. شما می توانید دومی را در دو رنگ مشکی و سفید خریداری کنید که اولی فقط در رنگ مشکی موجود است. علاوه بر این، 7P+ شامل پشتیبانی از عملکرد صوتی سه بعدی پلی استیشن 4 و PS5 است. همانطور که گفته شد، می‌توانید از هر دو هدست تقریباً با هر سیستم یا دستگاه دیگری غیر از کنسول Xbox استفاده کنید. هر دوی آنها 170 دلار از شما پس می گیرند. این یک افزایش نسبت به MSRP 150 دلاری Arctis 7 و 7P است، اما وقتی دیگر نیازی به کار با micro USB ندارید، 20 دلار اضافی چقدر است.

همه محصولات توصیه شده توسط Engadget توسط تیم تحریریه ما، مستقل از شرکت مادر انتخاب می شوند. برخی از داستان های ما شامل پیوندهای وابسته است. اگر از طریق یکی از این پیوندها چیزی بخرید، ممکن است یک کمیسیون وابسته به دست آوریم.منبع اصلی

ترجمه از تک باز

خبربده

نیازمندی های آلمان

بنیاد پیسفول